Папа Франциск 

Папа продав свій Lamborghini. Стало відомо, куди підуть гроші

Папа Франциск пожертвував 200 000 євро для Папської асоціації допомоги Церкви в потребі. Гроші надійшли від продажу спортивного автомобіля Lamborghini, який Папа Франциск отримав у минулому році і виставив на аукціон.


Перераховані кошти будуть повністю використані для підтримки християн в Іраку.
Папська підтримка є частиною суми, отриманої від продажу Lamborghini. Завдяки цим грошам на Нинивській рівнині буде побудований дитячий садок, а також релігійний і культурний центр. Будуть також перебудовані парафіяльні будівлі, зруйновані терористами з так званої Ісламської держави. Все це в місті Башика, віддаленому лише в 30 км від Мосулу, який в 2014 році став ісламістською фортецею, звідти вигнали всіх визнавців Христа.


Керівник італійської філії асоціації підкреслює, що ця допомога має велике значення, оскільки більше християн повертаються до Ніневії. “Підраховано, що до середини січня цього року майже половина вигнаного ісламістами населення повернулася, що є великою заслугою в цій акції, вжитій нашою асоціацією для відновлення своїх будинків”, – говорить Алессандро Монтедуро.

До теперішнього часу 41% було відновлено або відремонтовано від понад 14 тисяч будинків, зруйнованих ісламськими фундаменталістами. “Ці проекти, підтримані Папою Франциском, є важливим повідомленням, яке закликає християн повернутися, і водночас заохоченням до відбудови мирного майбутнього в регіоні, де, на жаль, ісламський фундаменталізм негативно вплинув на міжрелігійні відносини”, – наголошує Монтедуро.

Related posts

Leave a Comment