27.8 C
New York
14 Липня, 2020
Церква в Україні

Рішення щодо проведення УГКЦ богослужіння в Софійському соборі 7 квітня 2019 року не прийнято

Про це повідомляє Департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви, наголошуючи що на даний час остаточного рішення стосовно формату проведення громадою нашої Церкви богослужіння в Софійському соборі 7 квітня 2019 року не прийнято.

У вирішенні цього питання УГКЦ керується нормами та вимогами державного законодавства та з повагою ставиться до почуттів наших православних братів. З метою обговорення невирішених питань планується проведення зустрічі предстоятелів УГКЦ та ПЦУ, що відбудеться після повернення Блаженнішого Святослава в Україну. До часу обговорення очільниками Церков існуючих питань офіційні коментарі не надаватимуться.

Читайте також: “Владиці Філарету прийшов час збагнути своє місце в історії розбудови ПЦУ” – екзарх Вселенського патріарха Даниїл

Нагадаємо,  що Патріарх УГКЦ Святослав 17 лютого анонсував проведення прощі та Богослужіння у Софійському соборі у Києві. Паломництво заплановане на 7 квітня до свята Благовіщення. В той час почесний  Патріарх ПЦУ Філарет не хоче, щоби греко-католики здійснювали прощу до храму святої Софії у Києві, заплановану на 7 квітня. Паломництво він називає «незвичним явищем» та вважає, що воно здатне викликати міжконфесійне напруження.

Related posts

Синод Єпископів УГКЦ провів своє перше робоче засідання. Прибули гості з різних країн світу

admin

Слово Святішого Отця до української громади в соборі Святої Софії у Римі

admin

ПРЕДСТОЯТЕЛІ УКРАЇНСЬКИХ ЦЕРКОВ ВІТАЮТЬ ВІРЯН ІЗ ВЕЛИКОДНЕМ

admin

1 comment

Собор не для всіх: УГКЦ відповіла на заклик Філарета не йти в Софію Київську – RELIGIONS NEWS 25 Лютого, 2019 at 2:39 pm

[…] це повідомляє департамент інформації […]

Reply

Leave a Comment