19.6 C
New York
7 Червня, 2020
Життя Новини

Глава УПЦ (МП) зробив дияконом генерального директора компанії Новинського

7 травня Олексій Пертін, генеральний директор компанії “Смарт-Холдинг”, яка входить до бізнес-імперії російсько-українського підприємця, депутата і мецената УПЦ (МП) Вадима Новинського, був висвячений митрополитом Онуфрієм, предстоятелем УПЦ (МП), в священний сан диякона , повідомляє кореспондент порталу “Релігія в Україні”.


Відповідні фотографії опублікував 7 травня на своїй сторінці в Фейсбуці сам Вадим Новинський. “Сьогодні мій друг, Генеральний директор компанії Смарт-Холдинг Олексій Пертін, став дияконом нашої Матері Церкви! Аксиос!” – пише Вадим Новинський 7 травня в Фейсбуці.

Місце висвячення не вказується. Судячи з фотографії, це печери Київської лаври або Зверинецького монастиря.

“Аксіос! Був на хіротонії. Рідко коли побачиш таке трепетне і побожне ставлення до Таїнства”, – коментує подію архієпископ Іона (Черепанов), намісник Іонинського монастиря УПЦ (МП), глава Синодального відділу у справах молоді, заступник якого в 2014 р пішов воювати за “Луганську народну республіку”.

Related posts

Блаженніший Святослав освятив Біблії для дітей, які написані шрифтом Брайля

admin

“Владиці Філарету прийшов час збагнути своє місце в історії розбудови ПЦУ” – екзарх Вселенського патріарха Даниїл

admin

Заява Прес-центру Київської Патріархії про рішення Священного Синоду Константинопольської Матері-Церкви та їхнє значення для Церкви в Україні

admin

Leave a Comment