19.6 C
New York
7 Червня, 2020
Церква в Україні

У ПОНЕДІЛОК ВЛАДИКА ФІЛАРЕТ СПРОБУЄ РЕАНІМУВАТИ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, – ЄПИСКОП ПЦУ

Почесний Патріарх Філарет на понеділок, 3 червня, скликає до себе всіх київських священиків. Від них він ймовірно вимагатиме присягнути на вірність Київському Патріархату.

Про це у себе на Фейсбуці написав єпископ ПЦУ Адріан (Кулик), повідомляє Главком.

«Мені телефонують священики-настоятелі Київських храмів, які досі (формально) під керівництвом колишнього Київського митрополита Філарета (Почесного Патріарха), із запитанням: «Владико, Філарет скликає всіх священиків Києва до себе на Пушкінську, 36 у понеділок на 11 годину. Він буде вимагати (шантаж/залякування/погрози) від нас щоб ми підписали присягу на вірність УПЦ КП і йому персонально як патріарху КП. Що нам робити?», – єпископ ПЦУ.

При цьому він зазначає, що храми в столиці тільки формально перебувають під керівництвом Філарета. А священикам порадив самим вирішити, чи йти за Філаретом, який хоче реанімувати УПЦ КП, чи залишатися в визнаній Українській Православній Церкві.

Нагадаємо, владика Філарет вважає, що Київський Патріархат продовжує існувати. Він і надалі видає документи на бланках неіснуючої УПЦ КП, критикує Предстоятеля ПЦУ Епіфанія та висловлює незгоду з деякими пунктами Томосу та Статуту.

Related posts

Текст підписаного Патріархом Варфоломієм Томосу

admin

Глава УГКЦ про корупцію в Україні: «Корупція в державі виникає тоді, коли відбувається злиття великого бізнесу і влади»

admin

З нагоди Дня богопосвячених осіб Всеукраїнська проща монашества УГКЦ відбудеться до Луцька

admin

Leave a Comment